۱۸۰ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر در مسابقات هنری به رقابت با یکدیگر پرداختند

در راستای اجرای دستورالعملهای سازمانی مبنی بر توانمندسازی و بازسازی شخصیت با هدف کاهش آسیب رفتارهای پر خطر یک دوره مسابقات هنری در ۶ رشته برای مددجویان زندان رجایی شهر برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، ضیایی سرپرست زندان با اعلام خبر فوق گفت: هدف از اجرای کلاسهای فرهنگی و برگزاری مسابقات در رشته های مختلف بهینه سازی اوقات فراغت مددجویان و تقویت روحیه آنان می باشد.
سرپرست زندان رجایی شهر با اشاره به این مطلب که با شناسایی افراد در سطوح و فرهنگهای مختلف می توان خدمات مطلوب تری را ارائه نمود افزود: مددجویان از نظرمیزان تحصیلات، سطح فرهنگ ، موقعیت خانوادگی و اجتماعی در یک سطح قرار نگرفته اند لذا می توان با در نظر گرفتن شرایط فوق خدمات بهتری متناسب با پارامترهای ذکر شده به آنان ارائه نمائیم.
وی در ادامه افزود: با مطالعه و تحقیق اصولی در خصوص بروز آسیبهای احتمالی می توان ضمن برنامه ریزی در زمینه های آموزشی، اعتقادی، احکام ، قرآنی، هنری و… به نتایج قابل قبولی دست یافت .
سرپرست زندان رجایی شهر تصریح نمود: آنچه که مسلم است هدف از فلسفه حبس صرفاً تحمل کیفر افراد نبوده و در خلال آن اصلاح رفتار آنان نیز از راهبرد های تربیتی بوده که در برنامه‌ریزی‌های کلان سازمان مورد توجه و عنایت ویژه قرار دارد .
وی افزايش ضريب امنيت اجتماعي و كاهش بزهكاري را مرهون استفاده بهینه از سرمایه های موجود ، سیاستگذاری و برنامه ریزی متناسب با نیازها و مطابق با آئین نامه سازمان زندانها دانست.
گفتنی است مسابقات هنری با حضور ۱۸۰ نفر از مددجویان در رشته های خطاطی،نقاشی، روزنامه دیواری، هنرهای تجسمی ، داستان کوتاه و مقاله نویسی برگزار و به نفرات برتر هر یک از رشته ها جوایزی اهداء گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*