۱۹۴۹ نفر از مددجويان مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ مشمول عفو رهبری قرار گرفتند

به گزارش روابط عمومي مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ به مناسبت فرارسيدن چهلمين بهار انقلاب اسلامي با توجه به سياست دستگاه قضا در خصوص حبس زدايي و در اجراي بخشنامه عفو رهبر معظم انقلاب اسلامي به مناسبت ۲۲ بهمن، ۱۹۴۹ نفر از مددجويان مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ مورد عفو و بخشودگي و يا تخفيف مجازات قرار گرفته اند.
هدايت فرزادي مدير مجتمع با اعلام اين خبر گفت: همه ساله و به مناسبت هاي مختلف در راستاي رافت اسلامي، عفو و تخفيف مجازات شامل زندانيان مي شود. امسال نيز به برگت فرا رسيدن سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با پيشنهاد رئيس قوه قضائيه و موافقت مقام معظم رهبري(مدظله) جمع کثيري از زندانيان مورد عفو قرار گرفتند.
فرزادي افزود: با برسي هاي انجام شده و نامه هاي رسيده از مراکز قضايي از ۲۲ بهمن امسال تا کنون که قريب به ۲۰ روز ميگذرد از مشمولين عفو رهبري در مجموع ۱۴۰۶ مددجو از زندان آزاد شده و ۵۴۳ ديگر نيز با تقليل ناشي از عفو منجر شده اند.
مدير مجتمع ادامه داد: نامه هاي عفو از سوي قضات اجراي احکام و مراجع قضايي حوزه هاي ۳۴ گانه قضايي تهران و شهرستانهاي استان در حال وصول مي باشد و اميدواريم با همکاري هاي انجام شده در مراحل بعدي مددجوياني که واجد شرايط عفو تشخيص داده شده اند آزاد شده به کانون گرم خانواده هاي خود بازگردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*