همزمان با هفته قوه قضاییه هیئت قضایی از ندامتگاه زنان استان تهران بازدید کردند

درراستای تحقق اهداف عالیه قضایی و رافت اسلامی و رسیدگی میدانی به مسائل و پرونده های قضایی مددجویان با برنامه ریزیهای صورت گرفته هیأتی متشکل از سرپرست امور زنان، کودکان و خانواده در دادسرا، دادیاران اجرای احکام نواحی ۱، ۴، ۱۴ و ۷ و انقلاب، ارشاد و شهرری از ندامتگاه زنان بازدید کردند.
در این بازدید که در جهت ساماندهی زندانیان و سیاست های کاهش جمعیت کیفری زندانها وحل مشکلات قضایی مددجویان وبا هدف بررسی فعالیت های انجام شده صورت گرفت، هیئت قضایی با حضور در آمفی تئاتر ندامتگاه به دیدار چهره به چهره با مددجویان پرداختند وضمن  ارايه ارشادات و راهنمائيهاي مقتضي به پرونده هاي قضايي آنان رسيدگي كرده و درخواستها را مکتوب و جهت بررسی بیشتر با خود به دادسرا و دادگاه بردند و به حل مشکلات قضایی مددجویان پرداختند.

مهدی محمدی مدیر ندامتگاه زنان استان تهران ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضاییه و عرض خیر مقدم به هیئت قضایی، گفت: بازدید قضات و مقامات قضائی از زندان تاثیر بسزایی در آرامش روحی و تخلیه روانی مددجویان دارد .وی افزود پیگیری میدانی پرونده ها، تسریع و تسهیل در رسیدگی به درخواستهای مددجویان موجبات رضایتمندی و خشنودی آنان را فراهم می آورد.

لازم به ذکر است، صمیمیت وگشاده رویی و جدیت و فوریت مسئولان قضایی درپاسخگویی به سوالات و خواسته های مددجویان از نکات حائز اهمیت دراین دیدار بوده است.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*