۳۵۰ جلد کتاب اهدایی کودکان به کتابخانه بازسالن ملاقات زندان رجایی شهر افزوده شد

در راستای اجرای دستورالعمل صادره از سوی سازمان زندانها مبنی برتکریم از ارباب رجوع هماهنگی ۳۵۰ جلد کتاب اهدایی کودکان و نوجوانان به کتابخانه باز سالن ملاقات و اطلاعات جهت مطالعه خانواده مدد جویان افزوده شد.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر،ضیایی سرپرست زندان با اعلام خبر فوق گفت: هدف از افزایش تعداد کتب در سالن ملاقات تکریم از ارباب رجوع ، عدم اتلاف وقت آنان و همچنین ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان اقشار مختلف جامعه می باشد.
سرپرست زندان رجایی شهر گفت: برای این کتابخانه ها هیچ مسئول و یا متصدی جهت ارائه و تحویل کتب به مراجعین منظورنگردیده و مراجعه کنندگان می توانند از مزایای مطالعه در منزل نیز بهره مند گردند.
ضیایی با اشاره به این موضوع که مطالعه ابزار تحول فكري از طريق تأمل درباره رفتارها و نگرشهاست گفت: آموزش فرهنگ کتاب خوانی از کودکی به فرزندان سبب شکوفایی فکر واندیشه آنان در حوزه های مختلف می گردد.
سرپرست زندان رجایی شهر ارائه خدمات کتابخانه ای در سالن ملاقات را یکی از ابزارهای ارزشمند در ترویج فرهنگ کتابخونی برای مراجعه کنندگان دانست.
گفتنی است تعداد ۳۵۰ جلد کتب اهدایی کودکان و نوجوانان در حوزه های داستانی، علمی، تصویری و … در سالن ملاقات جهت مطالعه فرزندان مددجویان تعبیه گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*