۴۶ نفر از کارکنان و خانواده پرسنل برتر قرآنی و ۵۳ مقام آور ورزشی زندانهای استان تهران تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ، ۴۶ نفر از کارکنان مرد ، زن ، خانواده کارکنان و پرسنل وظیفه برتر قرآنی و ۵۳ مقام آور ورزشی  زندانهای استان که در مسابقات سطح استانی حائز رتبه گردیده بودند طی مراسمی با حضور مدیر کل زندانهای استان ، معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت و همچنین مسئولین و کارکنان ذی ربط در محل سالن همایش مرکز آموزش منطقه ۷ از آنان تجلیل به عمل آمد .

مدیر کل زندانهای استان با ابراز خشنودی از روند اجرای مسابقات و سطح همکاری جامعه هدف در سطح زندانهای استان نقش قرآن و تربیت بدنی را در زندگی روزمره افراد جامعه با هر طیف اجتماعی و سنی مهم شمرد و افزود : سیاست های سازمان زندانهای کشور از آنجایی که بر مبنای فرامین الهی و دستورات بزرگان دین مبنا شده است بی گمان مباحث قرآنی ورزشی از جایگاه بسزایی در آن برخوردار می باشد .

وی خاطر نشان داشت : نفوذ رهنمودهای قرآن و ورزش در میان خانواده کارکنان و پرسنل وظیفه که آینده سازان این مرز و بوم می باشند از اهمیتی دو چندان برخوردار است .

محبی همچنین در ادامه ابراز داشت : نیل به کمال ابعاد انسانی در گرو سلامت جسم و روان می باشدکه به اذعان صاحبان اندیشه این ابعاد بشری از طریق آموزه های مذهبی، معنوی و تربیت بدنی مهیا می گردد .

حجت الاسلام میر صانعی رئیس اداره فرهنگی و تربتی زندانهای استان نیز طی سخنانی ضمن  ارائه گزارشی از فعالیت های مرتبط با اداره متبوع از مدعوین و شرکت کنندگان در مسابقات کمال تشکر را اعلام داشت . و افزود : نفرات برتر دراین دوره از  مسابقات به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

در این مراسم معنوی ورزشی  که همراه با اجرای برنامه‌های هم‌خوانی قرآنی ، تواشیح و قرائت کلام نور الهی توسط گروه شمس همراه  بود، شرکت‌کنندگان در فضای قرآنی بهره بردند .

در پایان با اهداء لوح یاد بود  به نفرات برتر از آنان تجلیل به عمل آمد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*