۷۰ نفر از مددجویان ندامتگاه تهران بزرگ آزاد شدند

همزمان با ایام ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و  چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی حجه الاسلام و المسلمین معاون دادستان تهران در امور زندانها به همراه دادیاران اجرای احکام با حضور در اندرزگاه های مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ ضمن بررسی مشکلات قضایی مددجویان دستور آزادی ۷۰ نفر از مددجویان را صادر نمود.
فیروزجایی به همراه دادیاران اجرای احکام در ندامتگاه تهران بزرگ حضور یافته بود، اعلام کرد: در راستای اجرایی نمودن برنامه‌های تحولی ریاست معظم قوه قضائیه جهت ساماندهی امور زندانیان و کاهش جمعیت کیفری و به مناسبت ایام ولادت باسعادت حضرت فاطمه(س) و دهه فجر به همراه دادیاران اجرای احکام با حضور در اندرزگاه و بررسی مشکلات مددجویان، پس از بررسی پرونده ها و درخواست های مختلف در نهایت با مرخصی پایان حبس تعداد ۷۰ نفر از مددجویان موافقت گردید و دستور آزادی این افراد صادر شد.

وی افزود: این برنامه در راستای بازدید دادستان تهران از ندامتگاه صورت گرفته و به پرونده مددجویان دیگر نیز به فوریت رسیدگی می شود.
شایان ذکر است اعطای عفو های مناسبتی پاداش حسن رفتار و اخلاق مددجویان در طول مدت تحمل کیفر بوده که زمینه بازاجتماعی شدن زندانی را فراهم می‌کند.