۷۴ خیّر به ضیافت افطار مددجویان ندامتگاه شهرری رفتند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان در اولین افطار ماه ضیافت الهی سالجاری ۷۴ خیّر با حضور مدیر کل زندان های استان و سایر مسئولین مربوطه مهمان ضیافت افطار مددجویان ندامتگاه شدند .

مصطفی محبی مدیر کل زندان های استان  در سخنانی به نقش سازنده خیرین در کلیه فعالیت های زندانبانی اعم از آزاد سازی مددجویان ، رسیدگی به وضعیت معیشت خانواده آنان ،حمایت های عاطفی و..به سوابق امورات خیریه خانه معدن ایران در زندانهای استان گریزی زد و گفت : با دست های پر سخاوت این خیرین عزیز که با تعاملات شورای حل اختلاف استان و تلاش مددکاران  صورت گرفت ما در سال گذشته شاهد دو مرحله آزاد سازی مددجویان زن در این ندامتگاه بودیم که اقدامی به یاد ماندنی بود .

دریانی رییس شورای حل اختلاف استان نیز با این نکته که پرچم آزاد سازی مددجویان در زندانها را سخت در دستان خویش خواهیم فشرد از حضور خیرین و عملکرد آنان ابراز خرسندی کرد و افزود : امیدواریم با انگیزه جلب رضایت الهی و روحیه والای این خیرین شاهد رشد روز افزون شعار بنی آدم اعضای یک پیکرند را باشیم .

 

بهرامن به نمایندگی از خیرین حاضر در ندامتگاه با الطاف الهی خواندن دستگیری از نیازمندان بنا به سفارشات سنن الهی و آموزه های مذهبی گفتند : در آن چه که با لطف و خواست درگاه احدیت مشمول دارایی و برکت در زندگی فرد فرد افراد جامعه می شود حق مستمندان و نیازمندان محفوظ می باشد که با دستگیری از آنان تنها به وظیفه شرعی خویش عمل نموده و هیچ منت و یا چشم داشتی در آن پذیرفتنی نیست .

حاضرین پس از افطار به بازدید از کارگاههای اشتغال  و مهد کودک ندامتگاه پرداختند که با پیشنهادهایی مبنی بر افزایش تولید و همچنین تنوع بیشتر محصولات از سوی مهمانان مطرح گردید .

گفتنی است در این ضیافت الهی کلیه مددجویان به همراه مدعوین پس از اقامه نماز مغرب و عشاء پای سفره افطار نشستند .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*