۸۳ درصد از کارکنان قراردادی زندانهای استان کد شناسه گرفتند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران ، نشست شورای اداری و برنامه ریزی زندانهای استان در مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه ۷ سازمان زندانهای کشور با حضور مسئولین ذی ربط برگزار گردید .

مدیر کل زندانهای استان با اشاره به حساسیت بالای شغل زندانبانی و خدمت  رسانی ۲۴ ساعته مسئولین و کارکنان ضمن قدردانی از تلاش های نیروهای قراردادی زندانهای استان با اشاره به افزایش حقوق این عزیزان از تلاش در راستای همسان سازی حقوق ها خبر داد و اشاره نمود در آینده سعی خواهیم داشت با همسان سازی حقوق نیروهای قراردادی در راستای امنیت شغلی این عزیزان گام هایی موثر برداریم  زندانها انتظار ما از روسای زندانها و همکاران زندانیان است.

محبی در ادامه براهمیت رسیدگی به وضعیت معشیتی کارکنان و نقش بلامنازع استاندارد سازی اقدامات و رفاهیات ارائه شده تا حد امکان از سوی مسئولین به گروه های هدف  شاغل در پست های مختلف برارائه خدمات ؛ از اخذ ۸۳ درصدی کد شناسه کارکنان قرار دادی و ترمیم حقوق پزشکان و پرستان شاغل در سطح زندانهای استان خبرداد .

وی همچنین بر حساسیت شغل زندانبانی تاکید نمود و از حاضرین خواست در مسائل مدیریتی زندانها از جمله انتخاب مددجویان رابط خصوصا وکیل بندها ، قدردانی از کارکنان ساعی ، تعامل بیشتر با مسئولین قضایی ، انتقال تجارب میدانی زندانبانی ، اجرایی نمودن مبانی عفت عمومی ، صرفه جویی در منابع انرژی و…. تمام اهتمام خویش را بکار گیرند .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*