۹۲ مددجوی رجایی شهر کارت الکترونیکی سوابق مهارت آموزی دریافت کردند

تعداد ۹۲ عدد کارت الکترونیکی سوابق مدارک مهارت آموزی از سوی سازمان فنی حرفه ای صادر و از طریق سالن ملاقات زندان رجایی شهر تحویل خانواده های مددجویان گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، ضیایی سرپرست زندان با اعلام خبر فوق افزود: کلیه سوابق مدارک فنی حرفه ای اخذ شده هر مددجو در کارت الکترونیکی موجود می باشد.
وی گفت: مددجویان پس از آزادی می توانند از تسهیلات اخذ وام از طریق ارائه کارت الکترونیکی جهت ایجاد اشتغال بهره مند گردند.
سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه تصریح نمود: از مهمترین عواملی که سبب کاهش آسیب در زندان گردیده و نقش اصولی در اصلاح وتربیت زندانیان داشته مقوله حرفه آموزی می باشد که تداوم این امر سبب اشتغالزایی در راستای بازسازی شخصیت و اجتماع پذیری آنان می گردد.
ضیایی هدف از آموزش دوره های فنی حرفه ای را افزایش درک، سلامت روانی، ارتقاء آگاهی،مهارت یابی، بهبود روابط اجتماعی و مناسبات انسانی مطرح نمود و افزود: نقش بارز این امر در بخش فنی حرفه ای سبب تغییرات اجتماعی وفرهنگی زندانیان پس از آزادی می گردد.
وی گفت: زندانیان با حضور و شرکت در کلاسهای فنی حرفه ای که طی همکاری اداره فنی حرفه ای استان البرز دایر گردیده می توانند با فراگیری حرفه و اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای شغل مناسبی را بعد از آزادی کسب نمایند.
گفتنی است کارتهای الکترونیکی صرفا به مددجویانی اعطاء گردیده که موفق به گذراندن چندین دوره فنی حرفه ای در رشته های مختلف گردیده اند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*