آیین یادبود سرداران شهید مقاومت در اداره کل زندانهای استان تهران برگزار شد

آیین یادبود سرداران شهید مقاومت با حضور برخی از مدیران و کارکنان سازمان زندانها و نیز اداره کل زندانهای استان تهران در نمازخانه مرکزی برگزار شد.

در آیین یادبود سرداران شهید مقاومت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، حسین پورجعفری و دیگر یارانشان که توسط پایگاه مقاومت بسیج شهید هاشمی برگزار شد، حجتی پور معاون سلامت، اصلاح و تربیت، رحیمی مدیرکل حفاظت اطلاعات، سردار ایزدخواه پیما فرمانده یگان حفاظت، حجت الاسلام والمسلمین رستمی مدیر کل فرهنگی تربیتی، حجت الاسلام والمسلمین ربانی معاون مدیرکل فرهنگی تربیتی و جمعی از کارکنان شاغل یا بازنشسته سازمان زندانها و اداره کل زندانهای استان تهران حضور داشتند، یاد و خاطره رشادتهای آنان گرامی داشته شد.

سیدحشمت اله حیات الغیب با اشاره به نقش سپهبد سلیمانی در ایجاد امنیت در منطقه و نابودی داعش گفت: وی و نیروهای تحت امرش موفق شدند داعش را در عراق و سوریه شکست دهند. از این رو به دلیل نقش مهمی که آن شهید در ریشه کن کردن داعش داشت شهرت جهانی یافت و در گسترش نفوذ ایران در خاورمیانه، نقش اساسی ایفا کرد.

مدیر کل زندانهای استان تهران ادامه داد: آن شهید هم ژنرال بزرگ نظامی و یک شخصیت بزرگ سیاسی بود، هم  از نظر عرفانی و معارج الهی جایگاه والایی داشت و چنین شخصیتی، همیشه آماده شهادت بود و این سعادت به دست اشقیا و  بدترین آدمها اتفاق افتاد.

پایگاه مقاومت بسیج شهید هاشمی افزود: آمریکا و سایر دشمنان منطقه‌ای انقلاب اسلامی همچون عربستان و اسرائیل بارها به دنبال ترور او بودند ولی نهایتا استکبار شخصا دست به کار شد و در سحرگاه روز جمعه ۱۳ دی‌ماه آن شهید والامقام و همراهانش را در بغداد به شهادت رساند.

بنا به این خبر، در مراسم یادشده که فرزند شهید حسین پورجعفری نیز حضور داشت، برنامه های سخنرانی در خصوص نقش سرداران شهید مقاومت و مداحی نیز اجرا گردید و از مقام شامخ این شهیدان تجلیل به عمل آمد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*