باحضور مراجع قضایی در قزلحصار حکم آزادی ۳۶ مددجو صادر شد

همزمان با فرارسیدن هفته قوه قضائیه قضات دادسراهای فرودگاه، ناحیه ۲۴ انقلاب تهران، شهرقدس و دادسرای ملارد به بررسی ۲۰۰ پرونده قضایی مددجویان پرداختند.
سرپرست ندامتگاه قزلحصار درجمع مددجویان اندرزگاه یک اثرات زندانی بودن را برای متنبه شدن از اعمال و رفتار گذشته مثبت ارزیابی نمود و افزود: دیدگاه مردم نسبت به زندان و زندانی شدن مجرمین منفی است.
آزاد مهر گفت: اختصاص امکانات فرهنگی برای بازگشت مددجو در غالب فعالیت های آموزشی از قیبل کلاسهای فنی حرفه ای ، قرآنی واعتقادی حکایت ازاین دارد تا به رسالت زندانبانی اسلامی جامعه عمل بپوشانیده شود و اثرات مثبت زندان بعد از آزادی مددجویان با درکنار خانواده بودن و عدم تکرار بزه نمایان شود.
وی گفت : متولیان سازمان زندانها در صددند تا مددجویان بعد از اتمام حبس از گذشته خود عبرت بگیرند و بعد از آزادی با آموزش هایی که برای کسب حرفه و شغل و همچنین در کلاس های اعتقادی تزکیه و تهذیب نفس کرده اند بزه کاری را تکرار نکنند و زندگی تؤأم با آسایش و آرامشی را در کنار خانواده تجربه کنند.
شایان ذکر است ۲۰۰ مددجو با رعایت پروتکل بهداشتی برای رفع مشکل قضایی در خصوص آزادی ، اعمال عفو ، تخفیف مجازات و مرخصی پایان حبس با قضات دیدار کردند و آزادی ۳۶ نفر از مددجویان را صادر کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*