بازدید دبیر بزرگداشت هفته قوه قضاییه از اردوگاه فشافویه

معاونین دادگستری کل استان تهران به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضاییه از اردوگاه فشافویه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه ؛ بشیری راد، مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان تهران و دبیر بزرگداشت هفته قوه قضاییه به همراه حجت الاسلام فوادیان معاون فرهنگی و برداره معاون قضایی دادگستری استان تهران در راستای بررسی مشکلات زندانیان از این مرکز بازدید نمودند.

در ابتدای بازدید جلسه ای برای بررسی مسایل و مشکلات اردوگاه و مددجویان با حضور شهرکی ، مدیر و معاونین اردوگاه تشکیل شد که در این جلسه شهرکی ضمن خوشامدگویی و تبریک هفته قوه قضاییه گفت: بزرگداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یارانش فرصتی است تا با مراجعه به سیره آن بزرگوار درسهای در جهت خدمت به مردم بگیریم و همواره به خاطر داشته باشیم که این درخت تنومد انقلاب اسلامی به خون آن شهدای عزیز آبیاری شده است.

وی در ادامه گزارشی از وضعیت کلی اردوگاه و نحوه پذیرش و نگهداری مددجویان ارائه نمود و افزود : با وجود بعد مسافت و شرایط آب و هوایی کویری و امکانات کم در این اردوگاه، همکاران ما همواره با تلاش و پشتکار بر مشکلات غلبه کرده و از خدمت فروگذاری نمی کنند.

شهرکی ابراز امیدواری کرد بازدیدهای مقامات قضایی از اردوگاه فشافویه مثمر ثمر واقع شده و با همکاری سایر دستگاهها بسیاری از مشکلات و کاستی ها برطرف گردد.

در این جلسه بشیری راد ، مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری تهران ضمن تشکر از زحمات مدیریت و کارکنان این مرکز گفت: کارکنان زندانها از با تقوا ترین افراد تشکیل شده و همواره خدمت صادقانه ای ارائه کرده اند.

شایان ذکر است ، در ادامه بازدید ، بازدیدکنندگان در معیت مدیر و معاونین اردوگاه از اندرزگاههای مختلف و کارگاههای خیاطی و مفتول سازی بازدید نمودند و ضمن گفتگوی چهره به چهره با مددجویان به مشکلات آنان رسیدگی کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*