بازدید فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور از زندان رجایی شهر

بمنظور ارزیابی عملکرد یگان حفاظت زندان رجایی شهر سردار ایزد خواه فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها از این زندان بازدید بعمل آورد.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، سردار ایزد خواه فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها با حضور در جمع سربازان وظیفه و نیروهای یگان حفاظت اظهار داشت: رشد واعتلای شاخصهای همه جانبه در ابعاد ارتقاء نظم ، امنیت و اقتدار در زندانها ست .
وی در ادامه گفت: با وجود مسئوليت پذيري، خود باوري، اتحاد ، انسجام و وحدت رويه مي توان اهداف و سياستهاي سازمان زندانها و در رأس آن قوه قضائيه را تثبيت نمود.
سردار ایزد خواه وظایف پرسنل و زیر مجموعه یگان حفاظت را پیش بینی حداکثری برای حوادث حداقلی قلمداد نمود و افزود: برای ایجاد نظم و امنیت زیربنایی ، ابتدا می بایست تمامی تجهیزات و زیر ساختها از نظر امنیتی تثبت گردد.
وی در ادامه این نشست گفت: زندانبانان نظام جمهوری اسلامی از پتانسیلی خاصی جهت صیانت و پاسداری از ارزش های اصیل قوه قضائیه و سازمان زندانها برخوردار می باشند.
فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور ضمن بر شمردن وظایف سربازان وظیفه و پرسنل یگان حفاظت تصریح نمود: پیشگیری در حفظ سلامت هر مجموعه اولین قدم است؛ بنابراین توجه به مباحث پیشگیرانه در اولویت برنامه‌های حفاظت و اطلاعات و از جمله یگان حفاظت قرار دارد.
وی نقش فرماندهان را در ایجاد امنیت پایدار از طریق اجرای برنامه های آگاهسازی حفاظتی و توجیه عوامل ذیربط را مهم برشمرد.
گفتنی است در پایان این بازدید سردار ایزدخواه وضعیت یگان حفاظت اطلاعات زندان را مطلوب ارزیابی نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*