بازدید مسئولین قضایی استان ازکانون اصلاح وتربیت تهران بمناسبت هفته قوه قضائیه

جمعی از مسئولین قضایی استان بمناسبت هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت ا.. . بهشتی و ۷۲ تن از یارانش از کانون اصلاح وتربیت تهران بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت ؛ قاضی زاده رییس اداره نظارت و هماهنگی کمیسیون های دادگستری کل استان تهران، جعفری سرپرست مجتمع قضایی شهید فهمیده ، دکترنقی زاده معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی وانقلاب ناحیه ۲۹ ، جوادی بازپرس شعبه هشتم ،تنها دادیار شعبه نهم دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان ری در معیت محسن شمس زارع مدیر کانون و شعفی دادیار ناظر بر کانون  در این مرکز حضور یافته و ضمن بازدید از بخش های مختلف و دیدار چهره به چهره با تعدادی از مددجویان به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی نمودند.

در این دیدارمحسن شمس زارع مدیر کانون اصلاح و تربیت گفت : سعی وتلاش همکاران همواره بر این است که با تعامل و همکاری نزدیک با قضات و مسئولین قضایی ضمن برداشتن قدم های موثر در جهت سیاست کاهش جمعیت کیفری ، زمینه اجرای هرچه بهتر برنامه های اصلاحی و تربیتی را برای زندانیان درمدت زمان تحمل کیفر حبس اختصاص بدهیم.

گفتنی است در ادامه مسئولین قضایی دادگستری استان تهران از بخشهای مختلف کانون ( پذیرش و قرنطینه ، جوانان ، خوابگاه پسران و .. . ) نیز بازدید کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*