بازدید معاونت آموزش و پروش شهرستان دماوند از ندامتگاه دماوند

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه دماوند،حسینی معاون آموزش و پرو ش شهرستان دماوند با حضور در ندامتگاه دماوند از قسمتهای آموزشی،کلاسهای نهضت سواد آموزی ،کارگاه های خیاطی ومعرق و دارالقرآن بازدید نمود.
جمالیان رییس ندامتگاه دماوند در این جلسه ضمن خیر مقدم گزارشی از نحوه فعالیتهای آموزشی و فرهنگی زندان ارایه و عنوان داشت: این مرکز برحسب وظایف با ایجاد برنامه های آموزشی و فرهنگی سعی بر اصلاح ورفتار مددجویان پرداخته و با این اقدامات سعی می شود ضمن حفظ امنیت زندان ناهنجاریها ی بعدی کاهش یابد که نتیجه آن کاهش تکرار جرم وجمعیت کیفری می باشد.
جمالیان درپایان پیشنهاد ساخت مدرسه توسط خیرین مدرسه ساز در داخل زندان را مطرح نمودکه در صورت اجرایی شدن آن می توان در زندان خدمات شایسته تری در تحصیل وسوادآموزی مددجویان ارائه داشت.
حسینی معاون آموزشی مدیریت آموزش و پروش شهرستان دماوند در ادامه این جلسه ضمن تقدیر وتشکر، فعالیتهای آموزشی انجام شده در ندامتگاه دماوند را برجسته عنوان کرد و گفت: اگر بتوانیم مدیریت صحیح وعلمی داشته باشیم شاهد بسیاری از ناهنجاریها درجامعه نخواهیم بود آموزش وپروش موظف است در توسعه این فرایند تلاش نماید .
در پایان مقرر شد نسبت به ارایه تجهیزات آموزشی از طریق آموزش وپرورش منطقه اقدامات لازم صورت گیرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*