بازدید معاونین دادستان و سرپرست دایره نظارت از اردوگاه فشافویه/ ۲۵ نفر آزاد شدند

معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۱۹ تهران ، سرپرست دایره نظارت بر محکومان مواد مخدر و  جمعی از دادیاران دادسرای نواحی مختلف تهران از اردوگاه فشافویه بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه :  باحضور اسماعیلی؛ معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی وانقلاب ناحیه۱۹ تهران ، فیروز جایی ؛ سرپرست دایره نظارت بر محکومان مواد مخدر و روانگردان استان تهران، به همراه دادیاران دادسرای نواحی مختلف به پرونده قضایی۶۰۰ نفر از  محکومان نواحی مختلف رسیدگی کردند .

در این بازدید اسماعیلی و فیروزجایی بهمراه دادیاران نواحی مختلف در معیت معاونین  اردوگاه که درراستای بررسی وضعیت زندانیان و اجرای سیاست های کاهش جمعیت کیفری زندان ها با هدف زمینه سازی آزادی زندانیان ، با حضور در اندرزگاه شماره ۳  این مرکز ضمن ملاقات حضوری ، پرونده ۶۰۰ نفر از مددجویان را به صورت چهره به چهره مورد بررسی قراردادند ودر پایان بازدید معاون دادستان و سرپرست دایره نظارت بر محکومان مواد مخدر با آزادی ۲۵ نفر از محکومان این مرکز موافقت نمودند.

شایان ذکر است: پیگیری آزادی مشروط ، درخواست عفومعیاری و موردی،درخواست تخفیف مجازات و تعلیق از عمده موارد مورد بررسی پرونده قضایی محکومان این مرکز بوده که از طریق معاون دادستان و سرپرست دایره نظارت برمحکومان مواد مخدر مورد پیگیری قرار گرفته است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*