بازگشت مددجویان دختر اعزامی كانون اصلاح و تربيت تهران از اردوي زيارتي مشهد مقدس

 

به گزارش روابط عمومی کانون در راستاي اجرای برنامه های فرهنگی و تربيتي، تعدادی از مددجويان دختر واجد شرايط كانون اصلاح و تربيت تهران که پس از سير مراحل لازم قانوني و تمهيدات قضايي و اخذ مجوز از مراجع قضایی به همراه مسول بخش دختران و تعدادي از کارکنان کانون به اردوي زيارتي و تفريحي مشهد مقدس اعزام شده بودند، به کانون اصلاح و تربیت تهران بازگشتند.
یحیی قربانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت کانون در گفتگوی اختصاصی با رواط عمومی کانون گفت: اين اردوها با رويكرد تقویت روحیه دینی و مذهبی و در جهت اجراي برنامه هاي فرهنگي و تربيتي انجام می شود و عاملي در ارتقاء سطح روحيه مددجويان است. در این اردوی زیارتی نوجوانان كانون با چشماني اشكبار و با شعفي وصف ناپذير به سوي بارگاه ايشان امام هشتم شتافتند تا ضمن زيارت حرم مطهر رضوي از فيوضات آن امام همام بهره مند شوند.
وی افزود: كانون اصلاح و تربيت تهران هر ساله در جهت اجرايي نمودن مصوبات كميته كاهش آسيب و اجراي برنامه های فرهنگی، در چندين مرحله اقدام به برگزاري اردوهاي زيارتي و تفريحي چه در سطح استان تهران و يا ديگر استانها جهت مددجويان دختر و پسر و سربازان وظيفه مي نمايد.
اين دومین اردوي زيارتي و تفريحي مددجويان كانون در سال ۱۳۹۶ به مشهد مقدس مي باشد که کلیه هزینه های مربوط به برگزاری این اردو توسط یکی از نیکو کاران کشورمان تقبل و پرداخت شده است.
در میان مددجویان اعزامی به این اردو، مددجویانی دارای جرایم و محکومیت های سنگین مانند قتل وجود داشت که با رایزنی های لازم از سوی اداره قضایی کانون با مراجع قضایی مربوطه و دادیار ناظر کانون، مجوز قضایی لازمه اخذ و نسبت به اعزام آنان به این اردوی زیارتی اقدام شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*