برگزاری دوره آموزشی کلیات بهداشت حرفه ای برای ۳۰۰ نفر از مددجویان رجایی شهر

به منظور ارتقاء سلامت جسمی و روانی مددجویان با هدف کاهش آسیب رفتارهای پرخطر اداره بهداری زندان رجایی شهر اقدام به برگزاری دوره آموزشی کلیات بهداشت حرفه ای برای ۳۰۰ نفر از مددجویان نموده است.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، ضیایی سرپرست زندان گفت: وظیفه ما در قبال مددجویان که قشر آسیب دیده جامعه می باشند تضمین سلامت جسم و روح آنان بوده که این امر جزء با آموزش امکانپذیرنمی باشد.
سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه سخنان خود پیرامون تأثیرگذاری آموزش گفت: آموزش موجب تعمق بینش و بصیرت،دانش، توانایی ها و مهارتهای بهداشتی شده که این امر سبب تحقق اهداف سازمان با کارآیی و اثر بخشی مطلوب می گردد.
وی گفت : از طریق آموزش و با استفاده از ابزارهای علمی روز، می توان سطح آگاهی مددجویان را در خصوص رعایت بهداشت فردی، جمعی و محیط ارتقاء داده و میزان آسیب را به حد اقل رسانیم .
ضیایی در ادامه اظهار داشت: اکثرزندانیان کسانی هستند که دچار آسیبهای اجتماعی شده و از نظر میزان سواد در سطح پایینی قرار دارند و بازگشت سالم آنان به جامعه با رعایت حقوق انسانی از وظایف زندانبانی اسلامی بوده که این امر با ارائه خدمات در حیطه های مختلف محقق می گردد.
در خاتمه سرپرست زندان رجایی شهر با بیان این مطلب که زندانیان از حقوق شهروندی برخوردار بوده و سلامت حق مسلم آنهاست افزود: با همت اداره بهداری زمینه شرکت در دوره آموزشی کلیات بهداشت حرفه ای برای ۳۰۰ نفر از مددجویان فراهم گردیده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*