برگزاری مراسم تجلیل از کارکنان زن با حضور سرپرست زندان رجایی شهر

در آستانه فرا رسیدن میلاد با سعادت بانوی نمونه دو عالم حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز زن و مادر طی مراسمی با حضور سرپرست از کارکنان زن زندان رجایی شهر تقدیر بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، در ابتدای این نشست ضیایی سرپرست زندان ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب کارکنان زن در ساختارهای مختلف اداری گفت: شایستگی و قابلیت های آنان در چرخه کاری اجتماع بر کسی پوشیده نیست چرا که زنان بعنوان شریان حیاتی جامعه مطرح می باشند.
ضیایی در ادامه تصریح نمود: زن از ارکان اساسی جامعه محسوب می گردد زیرا پرورش دهنده مردان و زنان بزرگ تاریخ بشریتند.
وی با اشاره به جلوه‏ هاي اخلاقی یک زن ومادر نمونه از منظر اسلام
اخلاص، انفاق، ايثار صداقت، رضايت، خشيت عنوان نمود و افزود: حضرت فاطمه (س) افتخار بشریت و سرور زنان بوده واین مهر افتخار برای همیشه بر پیشانی زنان باقی می ماند که بیشترین کمالات انسانی در یک زن متجلی گردیده است.
ضیایی در ادامه گفت: مصادیق اخلاقی بعنوان آموزه‏اي است كه هر گاه واقع بینانه بنگریم و به آن عمل نماییم تحولي بنيادين در رفتار هر يك از ما مي‏ آفريند. آرمانگرايي، برجسته‏ سازي مرزهاي اخلاقي و توجه به بايدها و نبايدهاي الهي را در زندگي‏مان، رسالتي هميشگي مي‏سازد.
سرپرست زندان رجایی شهر تصریح نمود: تقوا، عفاف، عبادت و جهان بینی حضرت زهرا (س) اهرم مبارزه علیه نیروهای وسوسه گر باطن است و حضور در اجتماع، اندیشه سیاسی و مبارزه هدفمند راهکارهای مقابله با ناملایمات اجتماعی است.
وی گفت: جهت پیشبرد و نیل به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی می بایستی در مسیر خدائی شدن و بهره گیری از الگوهای اسلامی گام برداشت.
گفتنی است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه از کارکنان زن زندان رجایی شهر تجلیل بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*