برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده واحد فیزیکی کانون اصلاح و تربیت


مراسم تودیع و معارفه فرمانده واحد فیزیکی کانون اصلاح و تربیت تهران با حضور علی رستمی مدیر کانون و سرهنگ علی ملا علیزاده فرمانده یگان حفاظت زندانهای تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کانون ، علی رستمی مدیرکانون اصلاح و تربیت تهران در این مراسم ضمن بررسی تاریخچه و مسیر تحولات قضایی و امنیتی در رسیدگی به جرایم و نگهداری کودکان معارض با قانون، کارکرد واحد حفاظت این مرکز را متفاوت با سایر زندان ها برشمرد و تصریح کرد: همه ی عناصر در کانون رنگ و بوی تربیتی دارد و توقع ما از واحد حفاظت مستقر در کانون ایجاد آرامش بعنوان بستر فعالیتهای تربیتی است. رستمی درادامه از خدمات فرمانده سابق یگان حفاظت کانون سرهنگ دوم مهدی نظری تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد جایگزین وی سرهنگ دوم داود نثاری بتواند سرمنشاء خدمات ارزنده ای به مجموعه شود.
در این مراسم همچنین سرهنگ ملا علیزاده فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان تهران حساسیت کار درکانون را مورد تاکید قرار داد وگفت: ما در انتخاب نیرو های کانون چه در میان کارکنان و چه سربازان حساسیت وِیژه ای در نظر می گیریم و نیروهای ما و حتی سربازان که تقریبا همسن و سال مددجویان کانون هستند را ازمجرای مصاحبه دقیق انتخاب می کنیم.
در پایان این مراسم نیز از سرهنگ نظری فرمانده سابق واحد حفاظت کانون اصلاح و تربیت تهرانبا اهدا لوح تقدیر شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*