برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت های اساسی زندگی برای همسران مددجویان مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ


به گزارش روابط عمومی مجتمع در راستای اجرایی نمودن برنامه های کاهش آسیب رفتارهای پر خطر و انجام خدمات آموزشی و مشاوره ای، کارگاه های آموزشی مهارت های اساسی زندگی برای همسران زندانیان در محل سالن ملاقات مجتمع برگزار گردید.
این دوره از کارگاه ها به همت وزارت کشور، استانداری تهران، مرکز مراقبت بعد از خروج، انجمن حمایت از زندانیان و اداره کل زندانهای استان تهران در حال برگزاری است. بدین صورت همسران مددجویان در ایام ملاقات، آموزش های لازم در مورد مهارت های اساسی زندگی را دریافت نمودند.
آموزشی مهارت های اساسی زندگی در سه سرفصل شامل مهارت مدیریت استرس، مهارت مدیریت هیجانات و مهارت کنترل خشم پیش بینی شده و آیتم های مختلفی مانند خشونت، خیانت، کودک آزاری و …را شامل می شود.
غلامی از روانشناسان مجتمع و مدرس این کارگاه ها هدف از برگزاری آن را ارتقاء آگاهی در مباحث سلامت روان جهت جلوگیری از آسیب های اجتماعی و همچنین ارتقاء سطح آگاهی همسران زندانیان نسبت به مهارت های زندگی و به کار گیری این مهارت ها جهت جلوگیری از انحطاط خانواده ها عنوان نمود
اولین جلسه از این کلاسها با استقبال همسران زندانیان روبرو شد. به خانواده های شرکت کنند در دوره های آموزشی فوق علاوه بر صدور گواهی نامه مهارت های اساسی زندگی ، جزوه آموزشی و کارت هدیه اهداء خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*