به همت کارکنان بسیجی ندامتگاه ورامین ضد عفونی شد

با همکاری واحد بسیج ندامتگاه ورامین به جهت جلوگیری از شیوع ویروس گرونا ، تمامی اماکن داخلی و پیرامونی ضد عفونی و گندزدایی شد.
مدیر ندامتگاه ورامین ضمن تقدیر و تشکر از همکاران بسیجی و بهداشت و درمان در خصوص ضد عفونی کردن اماکن مختلف ندامتگاه، ارائه ملزومات بهداشتی و همچنین نصب پوسترها و پمفلت های آموزشی و نظارت دقیق پزشکان و پرستاران درامر ورود به ندامتگاه و کنترل بالینی و حرارتی افراد در این باره گفت: به منظور موفقیت در زمینه جلوگیری از ورود بیماریهای مختلف به خصوص ویروس کرونا وظیفه هر شخص رعایت بهداشت فردی است.چرا که این امر زمینه ساز اعتلای بهداشت عمومی و به نوعی پیشگیری از ابتلاء افراد به بیماریهای مختلف است.
وی ادامه داد: در این طرح با تلاش کارکنان بسیجی ندامتگاه، تمامی اماکن از جمله اندرزگاه ها ، سرویسهای بهداشتی و حمام ها ، سایت اداری ، محوطه داخلی ، فروشگاه ها، آشپزخانه، انبار مرکزی، سالن ملاقات، برجهای نگهبانی، آسایشگاه و اماکن یگان وظیفه، خودروها و محوطه بیرونی ضد عفونی گردید.
شایان ذکر است مدیر ندامتگاه و مسئولین بهداشت و درمان ضمن برگزاری جلسات مختلف توجیهی ویژه مددجویان در داخل اندرزگاه ها و همچنین برای پرسنل و سربازان وظیفه در خصوص رعایت هرچه بیشتر بهداشت فردی نکات لازم را متذکر شدند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*