تجدید میثاق مددجویان زندان رجایی شهر با شهدای هشت سال دفاع مقدس

حماسه هشت سال دفاع مقدس بر گرفته از قیام عاشورا و یادآور ایثار، فداکاری وسلحشوری فرزندان برومند حضرت امام (ره) در سالهای آغازین تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس مددجویان این زندان طی مراسمی ضمن بزرگداشت رشادت های رزمندگان درهشت سال جنگ تحمیلی با شهدای ۸سال جنگ تحمیلی تجدید میثاق نمودند.
ضیایی سرپرست زندان با اعلام خبر فوق گفت: یادآوری این ایام منشأ غرور ملی پایان ناپذیری برای مردم سلحشور ایران است که سبب گردید تا فرصتی برای اثبات توانمندی های اسلام و انقلاب و کشور فراهم گردد.
وی با بیان این مطلب که بی شک ایدئولوژی جوانان ما بر گرفته از قیام خونین عاشورا و مکتب حسینی است افزود: رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه و اثبات نمود که با پشتوانه مردمی در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمنی را ناکام ساخت.
سرپرست زندان رجایی شهر با اشاره به اینکه اتکاء به ولایت فقیه رمز موفقیت ملت ایران است گفت : مردم ایران با برخورداری از رهبری توانا و آگاه، هوشمندانه و با انگیزه های دینی و ملی در مقابل دشمن متجاوز به پاخاست و صحنه های زیبایی از وفاق ملی را به نمایش گذاشت.
ضیایی در ادامه سخنان خود از نقش کارکنان متعهد پیرامون تأثیر گذاری مثبت بر رفتار ومنش زندانیان گفت: ترویج تفکربسیجی در این برهه از زمان وظیفه خطیر و سنگین زندانبانان اسلامی است که در سنگر اصلاح وتربیت و با سلاح اخلاق، ایمان و تعهد کاری نسبت به بازساری شخصیت و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندانیان اقدام نموده تا این قشر آسیب دیده جامعه را با سلامت وصلابت نفس به کانون خانواده بازگردانند.
گفتنی است این مراسم با شرکت تعداد کثیری از مددجویان ، پس از پذیرایی و صرف ناهار پایان یافت .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*