تجلیل از کارکنان زن قزلحصار در ولادت بانوی دوعالم

درآستانه فرا رسیدن میلاد با سعادت بانوی نمونه دو عالم حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز زن و مادر ازکارکنان زن ندامتگاه قزلحصار تقدیر شد.
مدیر ندامتگاه قزلحصار در مراسم تجلیل از مقام شامخ مادر و بزرگداشت هفته زن گفت: با هماهنگی اداره فرهنگی تربیتی برنامه های متنوعی از قبیل مسابقات کتابخوانی، قرآنی، مقاله نویسی بمناسبت بزرگداشت مقام زن وروز مادر با محوریت آشنایی با مفاهیم قرآن کریم و بانوی بصیر و فلسفه عفاف و حجاب برگزار گردیده است.
علیرضا گرامی با اشاره به جلوه‏ هاي اخلاقی یک زن ومادر نمونه از منظر اسلام اخلاص، انفاق، ايثار صداقت، رضايت، خشيت عنوان نمود و افزود: حضرت فاطمه (س) افتخار بشریت و سرور زنان بوده واین مهر افتخار برای همیشه بر پیشانی زنان باقی می ماند که بیشترین کمالات انسانی در یک زن متجلی گردیده است.
وی در ادامه گفت: مصادیق اخلاقی بعنوان آموزه‏اي است كه هر گاه واقع بینانه بنگریم و به آن عمل نماییم تحولي بنيادين در شيوه هر يك از ما مي‏ آفريند و آرمانگرايي، برجسته‏ سازي مرزهاي اخلاقي و توجه به بايدها و نبايدهاي الهي را در زندگي‏مان، رسالتي هميشگي مي‏سازد.
گفتنی است در این آئین ضمن تجلیل از نفرات برترمسابقات کتابخوانی و مقاله نویسی بمناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) از کارکنان زن ندامتگاه قزلحصار تقدیر شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*