تداوم اجراي طرح ضدعفوني اندرزگاه ها/مددجويان ندامتگاه تهران بزرگ زير چتر پيشگيري از کرونا

با توجه به آغاز موج دوم شيوع کروناويروس و افزايش آمار مبتلايان در جامعه ، طرح ضد عفوني  گسترده اندرزگاه ها و محوطه مجتمع آغاز شد.
مدیر مجتمع با اشاره به شروع موج دوم شيوع کروناويروس در جامعه اظهار کرد: در راستای حفظ ايمني و سلامت مددجویان و در جهت جلوگیری از ورود و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مرحله چهارم طرح ضدعفوني اندرزگاه های مجتمع آغاز شد.
چهارمحالی با اشاره به وضعیت مطلوب مجتمع ادامه داد: اين اقدامات پيشگيرانه جهت مقابله با ورود ويروس کرونا تا قطع کامل زنجيره انتقال ادامه خواهد يافت ضمن این که اين مجتمع اقدامات پيشگيرانه را از اوايل شروع اين ويروس در مورد کليه پرسنل، سربازان وظيفه و مددجويان آغاز کرده و با توجه به ضرورت رعايت مسائل بهداشتي تمام امکانات موجود را به کار گرفته است.
مدیر مجتمع افزود: از جمله اقدامات انجام گرفته می توان به تب سنجي، محدوديت ها در زمينه ملاقات حضوري و خصوصي، آموزش هاي بهداشت عمومي و فردي، ضد عفوني اندرزگاه ها، نصب پوستر، اطلاع رساني به مددجويان و پرسنل، توزيع ماسک، ژل و مواد ضد عفوني کننده دست، سطوح و دستکش اشاره نمود.
چهار محالی خاطر نشان کرد: از مهمترین اقدامات انجام گرفته ایجاد تمهیدات و مقدمات بازگشت زندانيان اعزام شده به مرخصي با رعايت شيوه نامه هاي بهداشتي نظيرغربالگري و ایجاد قرنطینه ۱۵ روزه و دستورالعمل پذیرش مددجویان جدیدالورود می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*