ترم تحصیلی مرکز جامع علمی کاربردی بعثت ۲ زندان رجایی شهر آغاز شد

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید تعداد ۵۰ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر در رشته های دانشگاهی حقوق_دستیاری قضائی در امور کیفری و نگارش حقوقی مشغول ادامه تحصیل گردیدند.
به گزارش روابط عمومي زندان رجایی شهر، واحد آموزش اداره فرهنگي تربيتي این زندان با دریافت امتياز ازسوي نهادهاي آموزشي جهت برگزاری کلاسهای دانشگاهی تلاشي جدي در زمينه ارتقاء سطح علمي وفرهنگي، باز سازي شخصيت واصلاح وتربيت مددجويان در بازگشت شرافتمندانه به زندگي سالم اجتماعي آنان انجام داده است.
ضیایی سرپرست زندان رجایی شهر با اعلام خبر فوق گفت: تحصیل در دانشگاه بعثت ۲ فاقد هر گونه هزینه تحصیل برای مددجویان بوده و کلیه هزینه های شرکت در آزمون ورودی و اقلام مورد نیاز مددجویان توسط این مرکز پرداخت می گردد که ارائه اینگونه تسهیلات مشوق علاقه مندان به تحصیل می باشد.
وی در ادامه افزود: ادامه تحصیل در سطوح بالاتر این امکان را به افراد می دهد تا بتوانند هدف‌های بیشتر را در نظر داشته باشندمشارکت مدنی، پیشرفت شخصی ، ارتباطات بهتر، مهارت‌های تفکر در مورد مسائل مختلف، از جمله محاسن تحصیلات عالیه می باشد.
ضیایی گفت: اهمیت تحصیل دانش در دین مبین اسلام بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا کسب علم و دانش، سبب ارتقاء شناخت انسان نسبت به خود و دنیای پیرامون آن می گردد.
گفتنی است در حال حاضر تعداد ۵۰ مددجو در رشته های دانشگاهی حقوق، دستیاری قضائی در امور کیفری و نگارش حقوقی در حال ادامه تحصیل می باشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*