تقدیرمدیر کل زندانهای استان تهران از کارکنان نمونه زندان رجایی شهر

طی مراسمی که با حضور مدیر کل زندانهای استان تهران در زندان رجایی شهر برگزار گردید تعداد ۱۰ نفر از کارکنان نمونه این زندان مورد تقدیر قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر ، مصطفی محبی مدیر کل زندانهای استان تهران طی نشستی با سرپرست ، معاونین و مسئولین زندان ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب کارکنان در حوزه های مختلف استفاده بهینه از تمامی ظرفیتها و امکانات موجود در راستای تحقق سیاستهای سازمانی و استانی را مورد تأکید قرار دادند.
مدیر کل زندانهای استان تهران اظهار داشت: پیشرفت زندان در امور مختلف مرهون تلاش بی وقفه وخالصانه کارکنان می باشد که در حال حاضر به ایده آلها نزدیک شده ایم و باید سعی نماییم تا به حد مطلوب مورد انتظار برسیم.
محبی در ادامه افزود: وجود نظم و انضباط کاری به اقدامات پیشگیرانه منجر گردیده و از بروز برخی مشکلات و چالشها جلوگیری به عمل می آورد.
وی سنجش توانمندی و قابلیت خدمتی کارکنان را از طریق فراهم سازی بستر مناسب جهت بروز خلاقیتها، تخصصی نمودن امور و استفاده از آن در زمینه های مختلف قضائی، مددکاری، بهداشت ودرمان ،آموزشی، فرهنگی و …را از شاخص های اساسی ارتقاء شغلی کارکنان دانست .
مدیرکل زندانهای استان تهران با اشاره به این مطلب که ارتقاء شغلی کارکنان بر اساس ۲ پارامتر اختیاری و سیستمی ارزیابی می گردد اظهار داشت: کارکنان می توانند با مشارکت در نظام پیشنهادات ، پروژه های مختلف با بروز خلاقیت و ابتکارات خود ضمن عملیاتی نمودن آنها از مزایای کار تخصصی خود بهره مند گردند.
گفتنی است در پایان این نشست مدیر کل زندانهای استان تهران از کارکنان نمونه زندان رجایی شهر با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه قدردانی نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*