جشن میلاد امام رضا(ع) در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ برگزار شد

به مناسبت دهه کرامت و فرارسیدن میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت ثامن الحجج امام رضا(ع) با رعایت پروتوکل های بهداشتی مراسم جشنی با حضور مسئولین مجتمع و مددجویان در سالن اجتماعات زندان شماره یک برگزار شد.
در ابتدای این مراسم حجه الاسلام والمسلمین پناهیان سرپرست امور فرهنگی مجتمع در سخنانی با اشاره به زندگی گهربار آن امام همام، نسبت دادن صفت غریب الغربایی به امام رضا(ع) را ناشی از ادا نکردن حق امامت و انکار از طرف برخی افراد در دوران خفقان آن عصر بیان نمود.

سرپرست امور فرهنگی مجتمع در ادامه تاکید کرد: حضور بارگاه ملکوتی و منور امام رضا ( ع) در کشور مایه ی افتخار برای همه ما ایرانیان می باشد و به یمن و برکت این امام بزرگوار لطف و عنایت خداوند تبارک و تعالی همواره نصیب ما گردیده است و همه ی ما وظیفه داریم قدردان این نعمت الهی باشیم.
وی در ادامه خطاب به زندانیان اظهار داشت : همه شما هر روزه با همین صلوات ها و درودها که بر آن امام مهربانی ها می فرستید؛ ثواب زیارت امام( ع) برای شما منظور می شود و امیدوارم زمینه آزادی همه زندانیان فراهم گردد.
شایان ذکر است این مراسم شامل برنامه های متنوع سخنرانی، تئاتر، تواشیح، موسیقی و پذیرایی بود که با شرکت مسئولین مجتمع و مددجویان منتخب فرهنگی اندرزگاه ها برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*