حضورمعاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۴ تهران در زندان رجایی شهر

نشیبی معاون دادستان به همراه ۲ تن از قضات دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۴ تهران با هدف بررسی و رفع مشکلات قضائی مددجویان در زندان رجایی شهر حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، در ابتدای این نشست ضیایی سرپرست زندان ضمن تبیین پروسه اقدامات انجام شده از بدو ورود زندانیان تا خروج آنان گفت: بر اساس آیین نامه سازمان زندانها وظيفه زندان و زندانبانی اصلاح بزهکاران و ارتقاي توانمندي آنان برای جامعه پذیری است.
سرپرست زندان رجایی شهر گفت: حضور مستمر مراجع و مسئولین قضایی در زندان تأثير بسزايي در چرخه كاهش جمعيت كيفري داشته و سبب تقويت روحيه مددجويان مي گردد.
در ادامه نشیبی معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۴ تهران هدف از حضور در زندان را رسيدگي به پرونده هاي قضائي مددجويان در راستای کاهش آسیب و جمعیت کیفری مطرح نمود.
معاون دادستان با اشاره به اینکه اقدامات مدیران و مسئولین زندانها از طریق برنامه ریزیهای اصلاحی پیگیری و رفع مشکلات قضائی زندانیان میتواند عامل مهمی در بازدارندگی تکرار بزه باشد گفت: اصلاح و تربیت یک امرسازنده ای است که طی مراحلی با ابزار تعلیم وتربیت تحقق یافته و این امر ضمن تحکیم اعتقادات و اراده ، زمینه هدایت آنان را مهیا می سازد.
معاون دادستان به همراه دو نفر از قضات با حضور در جمع مددجويان گفت : هدف ازملاقات با شما شناسايي موانع و رفع مشكلات قضائي بوده وامیدواریم با همت وتلاش دست اندركاران زندان بتوانيم نسبت به آن فائق آييم .
گفتنی است در پایان این دیدار هیئت قضایی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۴ تهران با بیش از ۱۵۰ نفر از مددجویان ملاقات نموده و به مشکلات قضائی آنان رسیدگی نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*