دبیر جمعیت حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ: پایبندی مردم به رهنمود های رهبری رمز استمرار انقلاب است


به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ  به همت واحد بسیج مجتمع مراسم بزرگداشت ۹ دی با حضور حجت الاسلام والمسلمین مولایی؛ دبیر جمعیت حمایت از مردم مظلوم فلسطین در غرب تهران، مسئولین مجتمع و مددجویان در آمفی تئاتر واحد شماره یک مجتمع برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین مولایی در سخنانی با تبریک این روز، اتفاقات سال ۸۸ را مربوط به کسانی دانست که قائل به اشتباه خود نبوده و هزینه های صرف شده برای نظام جمهوری اسلامی ایران را فدای خواسته های شخصی خود نمودند.
؛ دبیر جمعیت حمایت از مردم مظلوم فلسطین در غرب تهران افزود: در این سالها عده ای کشور را به سوی آشوب و بحرانی کشدند در حالی که در کشور ما عنصر دینی و ولایت فقیه در همه موارد در اختلافات داخلی وبسیاری از مسائل فصل الخطاب بود و این فصل الخطاب بودن را می توان با استناد به آیات قرآن برداشت نمود.
وی ایجاد فتنه را ناشی از بی بصیرتی برخی افراد کشور دانست که با بصیرت و موشکافی مقام معظم رهبری و حضورپرشور مردم در روز نهم دیماه این قائله ختم به خیر شد.
حجت الاسلام والمسلمین مولایی در پایان اتحاد و وحدت را مهمترین رمز پیروزی کشور دانست و وظیفه مردم را پایبندی به توصیه های رهبری جهت بقاء و استمرارخاطر نشان کرد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*