در آستانه فرا رسیدن بهار خواهر و برادر نیکوکار هفت زندانی جرایم غیرعمد را آزاد کردند

در آستانه فرا رسیدن بهار، خواهر و برادر نیکوکار با پیشی گرفتن در راه خیر، هفت زندانی جرایم غیرعمد بدهکار را آزاد نمودند.
به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، خواهر و برادر نیکوکاری که نخواستند نامشان فاش شود با مراجعه حضوری به نمایندگی ستاد دیه، با پیشی گرفتن در راه خیر، هفت نفر نان آور خانواده را آزاد کردند تا به خانه بازگردند.
همزمان با پایان سال و در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و همچنین حضور بیشتر نیکوکاران در طرح آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد استان تهران، خواهر و برادر نیکوکاری ضمن حضور در نمایندگی، با پرداخت ۷۰میلیون تومان، موجب آزادی هفت نفر از زندانیان جرایم غیرعمد نیازمند و بدهکار شدند.
این خبر می افزاید: طی این اقدام خداپسندانه، با اهدای این وجه، بدهی هفت نفر از زندانیان نیازمند پرداخت شد تا آنان نیز در لحظات تحویل سال، در کنار همسر و فرزندان خود سر سفره هفت سین بنشینند.
عزیزان نیکوکار جهت اهدای کمک های مالی و آزادی زندانیان نیازمند واجد شرایط جرایم غیرعمد می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۸۸۸۶۱۸۷۰ و یا مراجعه به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران (نشانیwww.tehipro.ir ) و یا لینک اطلاع رسانی https://t.me/tehipro با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*