در هفته قوه قضائیه صورت گرفت : بازدید مسئولان قضایی دادسرای ناحیه ۱ و ۲ تهران از بازداشتگاه اوین

سرپرست دادسرای ناحیه یک و جانشین سرپرست دادسرای ناحیه دو تهران در هفته قوه قضائیه ضمن حضور در بازداشتگاه اوین با تعدادی از مددجویان ملاقات و درخواستهای ایشان را بررسی کردند .

مدیر بازداشتگاه اوین در حاشیه این بازدید ضمن تبریک هفته قوه قضائیه به خادمان مردم در دستگاه قضایی و سازمانهای تابعه اظهار کرد قوه قضاییه یکی از ارکان مهم نظام جمهوری اسلامی ایران است که متحمل بار سنگینی است و هفته قوه قضاییه فرصت مغتنمی است که عملکرد دستگاه قضایی به سمع و نظر مردم رسانده شود.

حمید محمدی ادامه داد: کارکنان بازداشتگاه اوین نیز به عنوان جزء کوچکی از قوه قضائیه سعی و اهتمام بر تکریم و ارائه خدمات به مددجویان و خانواده های ایشان به بهترین نحو را دارند که نیل به این مهم تعامل و همکاری هرچه بیشتر و مستمرتر با دیگر سازمانها و ادارات مربوطه از جمله دادسراها و محاکم قضایی را طلب می کند .

وی افزود: حضور قضات و مسئولان قضایی در بازداشتگاه به منظور ملاقات با مددجویان و بررسی درخواستهای ایشان تاثیر به سزایی در بهبود و تسریع روند رسیدگی قضایی و رفع هرگونه اطاله دادرسی دارد.

شایان ذکر است در این بازدید که با همراهی سرپرست و دادیار دایره نظارت بازداشتگاه برگزار گردید تعداد ۱۲۰ در خواست مددجویان جهت بررسی به قضات بازدید کننده تحویل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*