در هفته قوه قضاييه انجام گرفت: حضور هيات قضايی ۶۰ نفره در ندامتگاه تهران بزرگ

در راستای سیاستهای قوه قضائیه مبنی بر ساماندهی وکاهش جمعیت کیفری زندانها هیات قضایی ۶۰ نفری متشکل از دادستان های شهرستانهای استان تهران به همراه، معاونین دادستان و سرپرستان نواحی مختلف تهران و دادیاران ویژه اجرای احکام زندانیان با حضور در مجتمع به مشکلات قضایی مددجویان رسیدگی نمودند.

مدیر مجتمع با اعلام این خبر گفت: مقارن با هفته قوه قضاییه ودر راستای دستورالعمل ابلاغی ریاست محترم قوه قضاییه مبنی بر ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری زندانها، هيات قضايی ۶۰ نفره به سرپرستی حجه الاسلام والمسلمین فیروزجایی معاون دادستان تهران در امور زندانها با حضور در اندرزگاه ها به صورت حضوری با مددجویان دیدار و به مشکلات قضایی آنان رسیدگی نمودند.
حجه الاسلام والمسلمین فیروزجایی با اشاره به هفته قوه قضاییه گفت: به دستور دادستان تهران این بازدیدها در تمامی زندانهای استان تهران صورت می گیرد و همکاران قضایی شامل دادستانی شهرستانهای استان تهران ، معاونین دادستان و سرپرستان نواحی مختلف تهران و دادیاران ویژه اجرای احکام زندانیان در کلیه زندانها استان حضور یافتند.
معاون دادستان تهران در امور زندانها ادامه داد: به استناد ماده ۱۴ دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری و همچنین ماده ۱۶ این بازدید ها منجر به آزادی تعدادی از مددجویان گردید و علاوه بر آن ضمن بررسی مشکلات قضایی پرونده های مددجویان دستورات لازم در خصوص آزادی مشروط، سامانه پابند الکترونیکی، در خواست عفو و سایر اقدامات قضایی صادر گردید.
ایشان افزود: علاوه بر این برخی از درخواست ها مددجویان اخذ گردید که بعد از بررسی پرونده ها نتایج به مددجویان اعلام می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*