رقابت ۲۲۰ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر در مسابقه کتابخوانی

به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس یک دوره مسابقه کتابخوانی با عنوان آچار به دست طلایی و شرکت ۲۲۰ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس سرپرست زندان با اشاره به این موضوع که دفاع مقدس یاد آورحماسه ای عظیم و تبلور وفاق ملی است ضمن بزرگداشت رشادت های رزمندگان درهشت سال دفاع مقدس گفت: رمز سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، ایثار و ایستادگی ملت عظیم الشان ایران در برابر قدرتهای استکباری و سلطه گربوده است.
ضیایی در ادامه اظهار داشت: برگزاري مسابقه كتابخواني بطور مستمر و در مناسبتهاي مختلف سبب ارتقاء آگاهي و مثبت انديشي مددجویان در طول دوران تحمل كيفر مي گردد.
وی گفت مددجویان بنا به علل و تحت تاثیر شرایطی خاص و گاهاً ناخواسته ، بدون داشتن عمد و قصد قبلی و صرفا به علت بروز اشتباهی بدین مکان می آیند از آنجایی که فلسفه اساسی مجازات زندان در دنیای امروز و از جمله در آیین بزرگ و اجتماعی اسلام چیزی جز اصلاح، تربیت و تهذیب فرد از جنبه های مختلف و در نهایت تدارک و تامین سلامت و امنیت جامعه نبوده و نیست، پس سزاوار و شایسته است قبل از هر چیز با هدف حفظ و نیز تامین سلامت جامعه و با عنایت به علت وجودی مجازات ها، ‌زندان را به محل اصلاح وتربيت تبديل نماييم.
گفتنی است مسابقه کتابخوانی با شرکت ۲۲۰ نفر از مددجویان برگزار و به نفرات اول تا ششم هدایایی اهداء گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*