زیباسازی ندامتگاه ورامین با سرعت مراحل پایانی را طی می کند

سیدحشمت اله حیات الغیب در بازدید از مراحل اقدامات عمرانی و زیباسازی ندامتگاه ورامین گفت: با تلاش و بسیج تمام نیروها و امکانات به زودی چهره جدیدی از زندانها رونمایی خواهد شد تا برنامه های اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها به بهترین نحو اجرا گردد.

مدیر کل زندانهای استان تهران ضمن بازدید از ندامتگاه ورامین که مراحل پایانی زیباسازی و عمرانی خود را طی می کند، اظهار داشت: همان طور که زیبایی کلاسهای درسی، خوابگاهها و فضاهای ورزشی در سطح جامعه موجب بهبود عملکرد آموزشی و رفاهی می گردد، به زندان نیز به عنوان بخشی لاینفک از جامعه باید توجه داشت.

سیدحشمت اله حیات الغیب با تاکید بر ضرورت رسیدگی به فضاهای فیزیکی ندامتگاهها و زندانهای استان گفت: با وجود محدودیت های اعتباری که در حال حاضر همه دستگاههای اجرایی با آن روبرو هستند، با تلاش و بسیج تمام نیروها و امکانات به زودی چهره جدیدی از زندانها رونمایی خواهد شد تا برنامه های اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها به بهترین نحو اجرا گردد.

وی افزود: بهسازی و زیباسازی زندانها، از یک سو به ایجاد شادابی در بین زندانیان، سربازان وظیفه و کارکنان منجر می شود و از سوی دیگر ضمن حفظ حقوق شهروندی، موجب افزایش سطح کیفی آموزشهای فرهنگی تربیتی و اشتغال و حرفه آموزی می شود تا زندانی بعد از آزادی با بهره گیری از همان کلاسها، هدفی روشن و شغل مناسب برای امرار معاش خانواده اش را در پیش گیرد.  

مدیر کل زندانهای استان تهران در ادامه سخنانش گفت: همان طور که پیش بینی می شد با تلاش شبانه روزی تمام نیروها، طی ماه های اخیر، چهره جدیدی از زندانها به جامعه معرفی خواهد شد و در حال حاضر زیباسازی ندامتگاه ورامین با سرعت مراحل پایانی را طی می کند.

وي ضمن تقدیر از مدیر و کارکنان این ندامتگاه اظهار امیدواری کرد: به زودی با پایان عملیات عمرانی و ارتقای روحیه زندانیان که بنا به حکم مراجع قضایی مجبور به اقامت در زندان و دوری از محیط خانه هستند، برنامه های اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها به مراحل عالی خود صعود نماید.

بنا به این خبر، مدیر کل زندانهای استان تهران در بازدید از تمام قسمتهای ندامتگاه ورامین، بخصوص خوابگاهها و وضعیت رفاهی مددجویان و گفتگو با آنان، بر ضرورت تسریع در پایان مراحل عمرانی و زیباسازی اماکن این مرکز تأکید کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*