ساختمان جدید اجرای احکام ندامتگاه تهران بزرگ مورد بهره برداری قرار گرفت

در راستای تجمیع واحدها و بخش های مربوط به اجرای احکام مجتمع و تسهیل امور اداری زندانیان ساختمان جدید اجرای احکام مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ در فضایی مناسب مورد بهره برداری قرار گرفت
مدیر مجتمع با اعلام این خبر گفت: به منظور تسهیل در امور قضایی مددجویان و همچنین تجمیع بخشهای مختلف اجرای احکام مجتمع، با تکمیل ساختمان جدید واحد اجرای احکام جابجا و با تغییرات ایجاد شده به ساختمان جدید منتقل شد.
چهارمحالی افزود: در گذشته به علت فضای کم واحد اجرای احکام شاهد پراکندگی قسمت های مختلف بودیم و برخی از قسمت های اجرای احکام در ساختمان های دیگر مستقر بودند که با تمهیدات لازم و تغییرکاربری انجام گرفته در یکی از زندانهای مجتمع و استقرار اجرای احکام در ساختمان جدید، کلیه قسمتها از جمله بایگانی جاری، بایگانی راکد و .. در یک جا تجمیع گردیده که باعث دسترسی آسان به پرونده ها می گردد.
مدیر مجتمع تصریع نمود: از آنجایی که بخشی ازامور قضایی زندانیان باید در داخل زندان و از طریق واحد اجرای احکام پیگیری شود و با توجه به حجم وسیع کار در اجرای احکام مجتمع، با افتتاح ساختمان جدید گامی موثر در راستای مرتفع شدن مشکلات برداشته شده است.
شایان ذکر است بیش از ۵۰ نفر از کارکنان مجتمع در واحد اجرای احکام مشغول فعالیت می باشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*