سردار کمالی از مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ بازدید نمود


به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ در راستای اجرایی نمودن تدابیر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا و تاکیدات صریح سرلشکر باقری ریاست ستاد کل نیروهای مسلح ، سردار کمالی رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح و هیات همراه از وضعیت سربازان یگان حفاظت مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ بازدید نمود.
در این بازدید سردار کمالی در معیت سردار ایزد خواه پیما فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور، محبی مدیر کل زندانهای استان تهران، سرهنگ ملا علی زاده فرماندهی یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان تهران وفرزادی سرپرست مجتمع با حضور در یگان حفاظت مجتمع از قسمت های مختلف بازدید نمود.
سردار کمالی در ابتدای برنامه بازدید با حضور در سالن غذاخوری سربازان صبحانه را با آنان صرف نمود و در ادامه از آسایشگاه سربازان و قسمت های مختلف یگان بازدید نمود.
ریاست اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی در جمع سربازان وظیفه هدف از این بازدید را اجرایی نمودن تدابیر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا و تاکیدات صریح سرلشکر باقری ریاست ستاد کل نیروهای مسلح در زمینه رسیدگی به وضعیت سربازان عنوان نمود.


وی ادامه داد: بخش عمده ای از نیروی انسانی نیروهای مسلح و یگانهای امنیتی کشور از مردم و جوانان در کسوت مقدس سربازی تامین می شود و جوانان دوشادوش نیروهای پایور به عنوان مدافعان حریم امنیت کشور، تامین امنیت این سرزمین را عهده دار می باشند.
سردار کمالی افزود: ما به عنوان مسئولین نیروهای مسلح هیچ ارجعیت و برتری نسبت به سربازان نداریم و در کیان از جمهوری اسلامی دوشادوش هم هستیم لذا هر دو دارای وظایفی هستیم و موفقیت زمانی است که هر کدام به تکالیف و مسئولیت های خود عمل نماییم. لذا با این اوصاف ما در رابطه با سربازان مسئولیت و وظایفی را عهده دار هستیم و امیدواریم در بازدید از این یگان وآگاهی از وضعیت موجود با شناسایی مشکلات نسبت به برطرف نمودن آنها در رده های مختلف اقدام نماییم.
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در مورد اهمیت سرباز در جمهوری اسلامی گفت: ما در راستای تدابیر مقام معظم رهبری در جهت بهبود وضعیت سربازان در اینجا حضور داریم و این به عنوان یک حجت و تکلیف شرعی در مورد توجه و اجرای فرامین ولی فقیه و رهبری می باشد و با آگاهی از این مسئولیت ها، تدابیر رهبری در زمینه وضعیت سربازان و بکارگیری درست آنان و رفتار مناسب با سربازان سرلوحه کار قرار گرفته است. درطرح میثاق با ولایت و فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد سربازان، ۱۱۲ شاخص سربازی در ۷ محور مورد توجه قرار گرفته است که تامین خوراک و پوشاک سربازان، احترام به سربازان، اوقات فراغت سربازان و مسائل دیگر جزئی از این شاخص ها می باشد.
ریاست اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به جایگاه سرباز یادآور شد که از نظر مقام معظم رهبری هیچ توهینی نیست به سرباز پذیرفته شده نیست و در مباحث فرماندهی و در درجات سرهنگی و بالا باید یک نفر به عنوان مشاور سربازان جهت بررسی مشکلات سربازان و انعکاس به فرمانده در نظر گرفته شود.


سردار کمالی از برنامه ریزی هایی جهت توانمند سازی و مهارت آموزی جهت خروج سربازان با یک تخصص از یگان خبر داد و در ادامه از نزدیک و به صورت چهره به چهره با سربازان وظیفه گفتگو نمود و مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک استماع نمود

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*