سی وچهارمین دوره انتخابات شورای شهر در کانون اصلاح وتربیت تهران برگزار شد

همزمان با هفته قوه قضائیه، سی و چهارمین دوره انتخابات شوراي شهر كانون اصلاح و تربيت تهران با حضورسرپرست مجتمع قضایی شهید فهمیده و جمعی از قضات دادگاه اطفال، مدیر، معاونین، مسئولین و مددجويان در سالن آمفي تئاتر كانون اصلاح وتربیت تهران برگزار گرديد.

مدیرکانون اصلاح و تربیت تهران ضمن تبریک هفته قوه قضائیه با اعلام این خبرگفت: هدف از برگزاری انتخابات شورای شهر در کانون این است که معيارهاي صحيح انتخابات و چگونگي انتخاب افراد اصلح آموزش داده شود و مددجویان منتخب به عنوان اعضای شورای شهر پیشنهادات خود را جهت اداره بهتر امور کانون از منظر خود به مسئولان كانون ارائه نمایند تا اقدامات لازمه انجام شود.

 

شمس زارع در ادامه افزود: در كانون اصلاح و تربيت تهران با توجه به شرايط سني، روحي و رواني مددجويان و از طرفي محيط آموزشي كانون، يكي از اهرم هاي مهم و تاثير گذار در اصلاح رفتار و تغيير تفكر در مددجويان، مشاركت فعال اين افراد در امور مربوط به خود آنها در كانون مي باشد كه تحت عنوان شوراي شهر و با هدف مشاركت مددجويان در فعاليت هاي گروهي و اجتماعي اجرا مي شود.

وی ادامه داد: بي گمان احترام متقابل و اعطاي مسئوليت مي تواند در شكل گيري شخصيت مددجويان موثر باشد. بنابراين مشاركت مددجويان تحت عنوان شوراي شهر، پيامدهاي مثبتي بر بازسازي شخصيت و انطباق آنها با ارزش ها و مقررات كانون و جامعه را سبب مي شود.

وی همچنین اشاره نمود:كانديداهاي اين دوره از انتخابات به ترتيب براي بچه ها صحبت نموده و طرح هاي مورد نظر خود را بيان داشتند و تمامي مددجويان با دريافت برگه آرا به كانديداهاي مورد نظر خود رأي دادند.


شایان ذکر است مدیر، مسئولین و مددجویان از شهردار و اعضاي دوره قبلی شوراي شهر به سبب خدمات ارائه شده توسط آنان تشکر و قدردانی نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*