فرمانده يگان حفاظت زندانهای استان از ندامتگاه تهران بزرگ بازديد نمود

به منظور بررسی اقدامات و عملکرد یگان حفاظت مجتمع، وضعیت خوابگاه ها و امور رفاهی وخدماتی وبرنامه های یگانی و انتظامی سربازان وظیفه و کادر، فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان ازمجتمع ندامتگاه تهران بزرگ بازدید نمود.
سرهنگ فرحناکی ضمن بازدید از بخش های مختلف یگان حفاظت مجتمع  با سربازان وظیفه گفتگو و رهنمودهای لازم را به آنان ارائه نمود.
فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان درجمع سربازان و پرسنل انتظامی با اشاره به وضعیت رفاهی گفت: شناخت عوامل مؤثر در ایجاد محيط خدمت مناسب و نیز رضايت شغلي سربازان و نیروهای کادر یگان انتظامی از اهميت ويژه اي برخوردار است و توجه به رفاهیات باعث می گردد به همان اندازه سطح رضایتمندی بالا رفته و نظم و آرامش در همه امور حاکم گردد.
سرهنگ فرحناکی با اشاره به نقش امنیت در زندانها از تلاشهای انجام گرفته یگان حفاظت در مباحث تامین امنیت فیزیکی مجتمع تشکر و قدردانی نمود.
در ادامه بازدید، جلسه ای با حضور فرمانده یگان حفاظت اداره کل، فرمانده یگان حفاظت مجتمع و عوامل انتظامی برگزار شد و درباره مباحثی همچون نیروی انسانی، سربازان مستقر در بیمارستان، اعزام و بدرقه زندانیان و سایر مباحث بحث و تبادل نظر گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*