قدردانی مددجویان از مدیر و کارکنان زندان رجایی شهر

مددجویان مراتب قدردانی خود از حوزه مدیریت ، قاضی ناظر و کارکنان زندان رجایی شهر را به جهت پیگیری و رفع مشکلاتشان با درج در روزنامه های کثیر الانتشار به گوش مسئولان رساندند.
در صفحه سیزدهم خط ارتباطی مردم با اطلاعات روز چهارشنبه هیجدهم تیر ماه مددجوی زندان رجایی شهر اقدام خداپسندانه مدیر زندان را گامی موثر در جهت اخذ رضایت شاکی پس از ۱۰ سال قلمداد نمود.
مدیر زندان رجایی شهر گفت: مددجویان نیز همانند سایر شهروندان از حقوق شهروندی برخوردار می باشند که تکریم از آنان بر پایه حرمت انسانی برنامه ریزی و اجرایی می گردد.
عزیزی حقوق شهروندی را از موضوعات مهم واساسی در زندان دانست و افزود : رعایت و اجرای ضوابط تکریم از مددجویان و خانواده های آنان از وظایف مهم مسئولین و کارکنان می باشد.
وی در ادامه حقوق شهروندی زندانیان را مراقبت های بهداشتی و درمانی، اجرای برنامه های فرهنگی اصلاحی تربیتی، اخذ رضایت از شکات، پیگیری مشکلات قضایی، اعطای ملاقات، مکالمه تلفنی با خانواده و… مطرح نمود.
مدیر زندان رجایی شهر اجرای اصولی حقوق شهروندی و كرامت انسانی را زمینه ساز تحول در اصلاح مددجویان دانسته و افزود: توجه به خواسته مددجویان بخصوص در بحث مشكلات قضایی علاوه بر اصلاح و تربیت و بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه می تواند ما را حفظ حقوق شهروندی و كرامت انسانی یاری نماید.
لازم به ذکر است : مراتب تشکر و قدردانی مددجویان در روزنامه های اطلاعات و جام جم ویژه نامه البرز چهارشنبه   هجدهم تیر ماه درج گردیده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*