مددجویان زندان رجایی شهر در جشن ولایت و امامت شرکت کردند

در آستانه عید سعید غدیر خم و دهه ولایت و امامت  مراسم جشنی با حضور سرپرست ، مسئولین و مددجویان در سالن آمفی تئاتر زندان رجایی شهر برگزار گردید.

سرپرست زندان رجایی ضمن تبریک و گرامیداشت این روز خجسته و دهه ولایت ضمن سخنانی اظهار داشت: انس با غدیر سبب علاقه، مودت به امامت، ولایت و قرار گرفتن در مسیر كمال و سعادت می شود.

عزیزی هدف از برگزاری مراسم جشن را ترویج و نهادینه کردن فرهنگ غدیر ، تبیین جایگاه امامت و ولایت ، بزرگداشت اعیاد مذهبی و ایجاد فضای معنوی و شاد در بین مددجویان مطرح نمود.

وی گفت: در راستای بازتوانی اخلاقی و اجتماعی زندانیان ، یکی از اهداف ما ترویج فرهنگ علوی و استفاده از آموزه های معنوی و اخلاقی در بین آنان است که با کمک کارشناسان حوزه فرهنگی، روحانیون و اجرای مراسم و  برنامه های دینی می توان به نتیجه مطلوب دست یافت.

سرپرست زندان رجایی شهرادامه افزود: واقعه غدیر حادثه اى تاریخى نیست که در کنار دیگر وقایع بدان نگریسته شود بلکه یک تفکر، نشانه و رمزى است که از تداوم خط نبوّت حکایت مى کند. غدیر نقطه تلاقى کاروان رسالت با طلایه داران امامت است.

بنا به این گزارش در در جشن ولایت و امامت، بیش از ۴۰۰نفر از مددجویان شرک داشتند که در پایان با شیرینی و شربت از آنان پذیرایی به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*