مددجویان زندان رجایی شهر سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفتند

مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب با همت واحد فرهنگی و جمع کثیری از زندانیان در زندان رجایی شهر برگزار گردید.

مدیر زندان رجایی شهر در ابتدای این آئین ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن ، پیروزی انقلاب اسلامی ایران را مرهون رهبری واحد و یکپارگی و وحدت مردم دانست.
عزیزی گفت: نهضتی که امام خمینی پرچمدار و پایه گذار آن بود، توانست در روز ۲۲ بهمن غبار از چهره اسلام زدوده و سیمای حقیقی آن را به جهان بنمایاند و به همین دلیل است که انقلاب اسلامی ایران در جهان اسلام به عنوان انقلاب امام خمینی شناخته شده است.
وی در ادامه افزود: انقلاب ایران از نظر نوع اتحاد و همدلی قشرهای مختلف اجتماعی در آن، پدیده‌ای کم‌نظیر به شمار می‌آید و این یکی از دلایل مردمی بودن انقلاب است.
مدیرزندان رجایی شهر در ادامه از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را تجدید حیات اسلام دانسته و تصریح نمود: انقلاب اسلامی اعتماد به نفسی که روزگاری پشتوانه تمدن بزرگ اسلامی بود را احیا نمود.
عزیزی گفت: براي حفظ و حراست از دستاوردهاي انقلاب اسلامي ، آرمان‌هاي امام خميني(ره) و شهدا، بايد پشتيبان ولايت فقيه باشيم تا آسيبي از سوي دشمنان به نظام اسلامي وارد نشود.
شایان ذکر است در این مراسم که جمع کثیری از زندانیان حضور داشتند برنامه هایی شامل سرود، اجرای نمایش و مسابقه برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*