مددجوی زندان رجایی شهر بارضایت اولیاء دم حیاتی دوباره یافت

مددجوی محکوم به قصاص نفس زندان رجایی شهر که ۲۴ سال از عمر خود را در انتظار اجرای حکم سپری نموده بود با رضایت اولیاء دم فرصتی مجدد برای زندگی یافت.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، ضیایی سرپرست زندان با اعلام خبر فوق گفت: با پیگیریهای مستمر و بی وقفه واحد مددکاری زندان، مددجو ش.ع که به جرم قتل عمد تحمل کیفر می نمود از مجازات قصاص رهایی یافت.
ضیایی در ادامه افزود:مددجوی فوق در طول دوران تحمل کیفر از حسن اخلاق و رفتار برخوردار بوده و با شرکت در کلاسهای فنی حرفه ای رشته معرق موفق به کسب گواهینامه پایان دوره گردیده بود.
وی گفت: جلب محبت خدا با عفو وگذشت از لغزشهای مردم نه تنها باعث جلب رحمت الهی وبهره مندی از آرامش بر خاسته از آن می شود بلکه موجب جلب وجذب محبت الهی نیز می شود وآدمی را در جرگه محبان خداوندی قرار می دهد که رسیدن به مقام حب الهی در حقیقت رسیدن به بسیاری از کمالاتی است که در آثار محبت الهی بیان شده است.
ضیایی در پایان ضمن قدردانی از تلاش بی وقفه واحد مددکاری خاطر نشان ساخت: بدون تردید ایجاد یک اندیشه فراگیر و ترویج فرهنگ گذشت ، مدارا و مصالحه می تواند در عصر حاضرگشاینده بسیاری از مشکلات انسانها باشد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*