مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور: اشتغال مولد ۱۵۰۰ مددجو در ۹ ماه آینده در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ


به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ مطهر نژاد مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور به همراه نجفی مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان استان تهران در معیت ولیپور سرپرست مجتمع از کارگاه های اشتغال در سطح زندانهای مجتمع بازدید نمودند
در نشستی که در ابتدای این بازدید تشکیل شد طرفین در خصوص ساماندهی و بهبود وضعیت اشتغال مددجویان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور ضمن اشاره بر بهبود وضعیت اشتغال مددجویان در مجتمع، ایجاد اشتغال مولد و پایدار را الویت اصلی بنیاد تعاون زندانیان کشور عنوان نمود.
مطهر نژاد با اشاره به آمار بازگشت دوباره مددجویان به زندان بر لزوم توجه و اصلاح چرخه معیوب اشتغال بعد از آزادی تاکید نمود و افزود: با توجه به مبحث اصلاح و تربیت و اشتغال و حرفه آموزی می توان به کاهش آمارجمعیت کیفری و همچنین کاهش بازگشت دوباره مددجویان به زندان امیدوار بود زیرا با اشتغال می توان بسیاری از هزینه ها و آسیب هایی را که دامنگیر فرد و خانواده وی می باشد را کاهش داد.
مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور با اشاره به ظرفیت های موجود در مجتمع ابراز امیدواری نمود ظرف ۹ ماه آینده بتوان به اشتغال مولد ۱۵۰۰ مددجو در مجتمع دست یافت که این مهم با گسترش فضاهای کارگاهی امکانپذیر می باشد.
ولیپور سرپرست مجتمع نیز با اشاره به تلاشهای صورت گرفته در زمینه اشتغال مددجویان این امر را امکانپذیر دانست و عنوان نمود: با توجه به نیروی انسانی موجود، مجتمع آمادگی لازم را در زمینه گسترش فضا های کارگاهی جهت اشتغال مددجویان را دارا می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*