مدیرکل زندانهای استان تهران از زندان رجایی شهر بازدید کرد

مدیر کل زندانهای استان تهران به منظور بررسی و ارزیابی از نحوه عملکرد و اقدامات انجام شده حوزه های مختلف ، رسیدگی به مشکلات موجود و همچنین در خصوص راه اندازی بند تربیت، از زندان رجایی شهر بازدید کرد.

مدیر کل زندانهای استان تهران به همراه معاونین جهت ارزیابی روند اقدامات انجام شده و نیز مراحل راه اندازی بند تربیت از زندان رجایی شهر بازدید نمود.

سید حشمت اله حیات الغیب در این دیدار گفت: ارتقاء سلامت محیط زندانها سبب کاهش هرگونه آسیب رفتاری مددجویان  می شود واین امر در عرصه زندانبانی اسلامی یك امر بسیار مهم بوده و می تواند گامی موثر در پیشبرد اهداف عالی زندانها باشد.

وی در ادامه سخنان خود پیرامون به اجرا در آوردن دستورالعملهای سازمانی در بحث اصلاح وتربیت مددجویان افزود : برطرف نمودن موانع و مشكلات موجود و تحقق اهداف عالیه سازمانی  با استفاده كامل از تمامی ظرفیتها  و امكانات موجود یک وظیفه قانونی است.

مدیر کل زندانهای استان تهران مهمترین ابزارموفقیت مدیران را شناسایی نقاط ضعف و قوت، بررسی ظرفیتهای موجود و گسترش آنها، اصلاح زیرساختها، احساس مسئولیت و مشارکت در همه امور، با لفعل نمودن توانایی ها را از فرایندهای مهم پیشرفت در عرصه زندانبانی اسلامی مطرح نمود.

وی در ادامه ضمن تشریح سیاستهای کلی نظام و ارائه راهکارهای لازم جهت ارتقاء نظم، امنیت و اقتدار افزود:  در کنار حل مسائل قضائی زندانیان واحدهای فرهنگی، بهداشتی، انتظامی، حفاظت و بازرسی مجری این برنامه  می باشند.

بنا به این خبر، در خاتمه این جلسه راهکارهای لازم پیرامون راه اندازی بند تربیت زندان رجایی شهر ارائه گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*