مدیرکل زندانهای استان تهران از زندان رجایی شهر بازدید نمود

بمنظور بررسی و ارزیابی از اقدامات و عملکرد انجام شده در حوزه های مختلف و همچنین رسیدگی به مشکلات موجود مدیر کل زندانهای استان تهران به همراه معاونین در زندان رجایی شهر حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، محبی مدیر کل زندانهای استان تهران بمنظور ارزیابی از روند اقدامات انجام شده در راستای اجرای سیاستهای سازمانی در این زندان حضور یافت.
در این نشست ابتدا محبی مدیر کل زندانهای استان تهران گفت: ارتقاء سلامت محیط زندانها سبب کاهش هرگونه آسیب رفتاری مددجویان می شود واین امردر عرصه زندانبانی اسلامی یك امر بسیار مهم بوده و می تواند گامی موثر و مثبتی در پیشبرد اهداف عالی سازمان زندانها باشد.
وی در ادامه سخنان خود پیرامون به اجرا در آوردن دستورالعملهای سازمانی در بحث اصلاح وتربیت مددجویان افزود : برطرف نمودن موانع و مشكلات موجود و تحقق اهداف عالیه سازمانی با استفاده كامل از تمامی ظرفیتها و امكانات موجود یک وظیفه قانونی است.
مدیر کل زندانهای استان تهران مهمترین ابزارموفقیت مدیران را شناسایی نقاط ضعف و قوت، بررسی ظرفیتهای موجود و گسترش آنها، اصلاح زیرساختها، احساس مسئولیت و مشارکت در همه امور، با لفعل نمودن توانایی ها را از فرایندهای مهم پیشرفت در عرصه زندانبانی اسلامی مطرح نمود.
در پایان این نشست محبی ضمن تشریح سیاستهای کلی نظام و ارائه راهکارهای لازم جهت ارتقاء نظم، امنیت و اقتدار افزود: در کنار حل مسائل قضائی زندانیان واحدهای فرهنگی، بهداشتی، انتظامی، حفاظت و بازرسی مجری این برنامه می باشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*