مدیر اردوگاه فشافویه در جلسه شورای اداری مطرح کرد: تسریع در روند رسیدگی به مکاتبات قضایی از اولویت های اصلی این مرکز می باشد

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه با حضور شمس زارع مدیر اردوگاه ، معاونین ، مسئولین و روئسای اداری  جلسه شورای اداری اردوگاه با محوریت پیگیری مصوبات شورای اداری اداره کل زندان های استان در محل سالن اجتماعات برگزار گردید.

در این جلسه شمس زارع مدیر اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه با اهمیت خواندن حفظ امنیت و دقت نظر در کنترل مبادی ورودی اردوگاه و اندرزگاه ها برای جلوگیری از ورود اقلام ممنوعه و تقدیر  از افراد ساعی و خدمتگذار در این مقوله را از برنامه های این مرکز دانست .

مدیر اردوگاه ضمن تاکید بر بررسی روزانه مکاتبات قضایی به صورت سیستمی با هدف جلوگیری از اطاله دادرسی و هر گونه تاخیر افزود:پیگیری و بررسی موانع و مشکلات موجود در تسریع روند رسیدگی به مکاتبات قضایی از اولویت های اصلی  این مرکز می باشد .

شمس زارع مدیر اردوگاه خاطر نشان کرد: رعایت نظم اداری و رعایت شئونات اخلاقی و رفتاری کارکنان و تکریم مراجعین ، دقت نظر در بهداشت اندرزگاه ها و سلامت مددجویان باید همواره مطمح نظر و سرلوحه کار باشد.

تشیل کار گروه حوادث غیر مترقبه با هدف مدیریت و مقابله موثر با هرگونه بحران از سایر مصوبات این جلسه بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*