مدیر بازداشتگاه اوین از کارکنان برگزیده تقدیر کرد

در جلسه شورای مددکاری بازداشتگاه اوین که به منظور هم اندیشی میان کارکنان و مدیریت در راستای ارتقاء سطح بهره وری و بهبود امور اداره بازداشتگاه برگزار شد از کارکنان برگزیده تقدیر شد

در ابتدای این جلسه ضیایی مدیر بازداشتگاه اوین ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور شهیدان با برشمردن آنچه از سیره عملی و گفتار معصومین درباره فضایل خدمت رسانی به مردم به ما رسیده است گفت : تمام تلاش کارکنان باید در راستای خدمت رسانی و افزایش سطح خدمات اداری و قضایی باشد که نتیجه آن کاستن از تلخی دوران محکومیت برای خانواده زندانیان است .

وی با اشاره به این موضوع که زندانیان بر اساس قانون در حال سپری کردن مجازات حبس خود هستند گفت: باید بکوشیم خانواده های آنان در دوران تحمل حبس نان آورشان کمتر دچار آسیب های اجتماعی شوند.

مدیر بازداشتگاه اوین عرصه خدمت را  توفیق کوتاه مدتی خواند که خداوند برای کارگزاران اسلامی ایجاد کرده است لذا باید از هر بهانه جویی پرهیز کرد و خدمت صادقانه را که شایسته مردم است به آنها ارائه نمود .

در ادامه مسئولین واحدها به ارائه گزارش از عملکرد و شرایط کاری و بیان نظرات و دیدگاههای خود درباره بهبود امور در راستای قانون و مقررات پرداختند .

در پایان جلسه مدیر بازداشتگاه از تعدادی از کارکنان برگزیده با اهدای لوح تقدیر تقدیر وقدردانی نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*