مدیر ندامتگاه قزلحصار از برگزاری آزمون پایان ترم در هنرستان شهید نامجو خبرداد


مدیر ندامتگاه قزلحصار از برگزاری آزمون پایان ترم تحصیلی در هنرستان شهید نامجو، بصورت حضوری و با رعایت پروتکل بهداشتی خبر داد.
حمید محمدی گفت: با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز و ناحیه ۴ کرج، آزمون پایان ترم تحصیلی دانش آموزان مقطع متوسطه دوم از روز سه شنبه بیستم خرداد ماه آغاز می شود.
وی گفت: با توجه به عدم زیر ساخت های مجازی در زندان، این آزمون ها بصورت حضوری، البته با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور نمایندگان آموزش و پرورش ناحیه ۴ کرج برگزار می شود.
محمدی گفت: از آنجائیکه آموزش زیربنایی ترین اقدام در زمینه اصلاح و تربیت مددجویان است و نقش اساسی در نگرش افراد دارد و چنانچه به نیازهای آموزشی آنان توجه ای نشود بازگشت مجدد به زندان  اتفاق خواهد افتاد.
وی در ادامه افزود: در این ترم تحصیلی، تعداد ۱۰۸مددجو با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در آزمون شرکت می کنند و پذیرفته شدگان برای حضور در مقاطع بالاتر، سال تحصیلی جدید مورد ثبت نام قرار می گیرند.
شایان ذکر است در نیمه اول تیرماه سالجاری آزمون های دانشگاه علمی کاربردی بعثت ۳ قزلحصار هم با رعایت پروتکل بهداشتی بصورت حضوری برگزار می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*