مدیر کل زندانهای استان از کارکنان زن تجلیل نمود

به مناسبت میلاد دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا (س) از کارکنان زن ستاد اداره کل زندانهای استان توسط محبی مدیر کل زندانهای استان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران ، محبی ضمن تبریک میلاد دخت نبی اکرم (س) از تلاش های کارکنان زن تقدیر نموده و افزود:حیطه وظایف زنان شاغل در زندانها نسبت به مردان در قالب انجام امورات همسر داری ،مادر بودن و فرزند پروری در کنار سایر فعالیت های اجتماعی با توجه به شغل طاقت فرسای زندانبانی از سختی های خاصی برخوردار است.

وی تصریح کرد: بدون اغراق در اغلب موارد زنان شاغل در انجام مسئولیت های محوله اداری و مدیریتی از راستی و صداقت بیشتری دربه انجام رساندن شرح وظایف خود را ثابت کرده اند به نحوی که در جامعه هر کجا که زنان نقشی را به عهده داشتند موفقیت بیشتری در آن زمینه احساس می شود .
مدیر کل زندانهای استان  با اشاره به سیره زندگی دوردانه نبی اکرم (ص) ،حضرت زهرا(س) را نمونه کاملی از یک زن ولایی ، مادر و همسر دانست و گفت : اگر زنان سراسر عالم با تاسی از فاطمه زهرا (س) گام بردارند آرامش و آسایش ابدی جهان را فرا خواهد گرفت چرا که به فرموده بزرگان دین و جامعه مرد شالوده ای  از تربیت زن و مادر خویش می باشد .
در پایان جلسه لوح سپاس و هدیه ای از بابت تشکر و قدردانی به تمام پرسنل زن استان تقدیم شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*